15 آذر 1402 | ٢٢ جمادى الأول ١٤٤٥

شناسه: 205449

25 آبان 1402 11:47

بازدید: 99

دیدگاه: 0

ارسال توسط:

گزارش سفر استانی رییس جمهور؛

نهمین سفر استانی رییس جمهور در دور دوم سفرهای استانی به چهارمحال و بختیاری آغاز شد، در این سفر قرار است پروژه های مختلفی افتتاح شود.

به گزارش رادکانا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز پنجشنبه برای برگزاری نهمین سفر استانی دولت مردمی در سال جاری، با استقبال نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، استاندار و جمعی از مسئولین استانی وارد شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری شد.

دیدار با اقشار مختلف مردم، ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا، برگزاری شورای اداری، بازدید از برخی پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی و خدماتی و برگزاری نشست خبری در پایان سفر از مهمترین برنامه‌های سفر یک‌روزه رئیس جمهور به چهارمحال و بختیاری است.

رئیس جمهور را در این سفر وزرای کشور، جهاد کشاورزی، نیرو، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، آموزش و پرورش، بهداشت، صمت معاون اجرایی و رئیس دفتر رئیس جمهور همراهی می‌کنند.

بهره برداری از پروژه‌های آبرسانی و برق رسانی چهارمحال و بختیاری

آیت الله رئیسی رئیس جمهور صبح پنج شنبه در جلسه بهره برداری از پروژه‌های آبرسانی و برق رسانی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: پروژه‌های بزرگ آبرسانی با یک مدیرت خوب در این استان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه مردم استان چهارمحال و بختیاری از مسئله آبرسانی بسیار خرسند می‌باشند تصریح کرد: بخش قابل توجهی از پروژه‌های آبرسانی در این استان انجام شده و در آینده به طور کامل آماده بهره برداری است.

آیت الله رئیسی با اذعان بر اینکه سد بابا حیدر ۱۴ سال بلاتکلیف مانده بود گفت: این طرح می‌توانست در سال‌های گذشته با هزینه‌های کمتری به بهره برداری برسد اما گذشت این سال‌ها موجب شد هزینه‌ها ۱۰ برابر شود.

حل مشکل نیمی از مردم چهارمحال و بختیاری با افتتاح پروژه آبرسانی

آیت الله ابراهیم رئیسی رئیس جمهور صبح پنج شنبه در بدو ورود به استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: امروز در شهرکرد هستیم و استانی که جلوه کار و تلاش و مردمان خونگرم و وفادار این استان که همه آنها مردمان با صفای هستند که نسبت به ارزهای اسلامی نیز باوفا می‌باشند.

وی ضمن ادای احترام به ۲۵۰۰ شهید و همچنین خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تصریح کرد: در سفر اول مصوباتی داشتیم که باید اجرایی می‌شد که با تلاش استاندار، مدیران استان و همه کسانی که در حوزه‌های مختلف تلاش کردند، اکثر آنها به مرحله اجرایی رسید.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه طرح‌هایی در دوره اول تصویب شد و باید اجرا می‌شد گفت: مسئله آب رسانی در این استان از اهمیت بالایی برخوردار است که با بهره برداری از آن، بسیاری از مشکلات مرتفع می‌شود.

رئیس جمهور وارد شهرکرد شد

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی صبح امروز پنجشنبه برای برگزاری نهمین سفر استانی دولت مردمی در سال جاری، با استقبال نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، استاندار و جمعی از مسئولین استانی وارد شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری شد.

دیدار با اقشار مختلف مردم، ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا، برگزاری شورای اداری، بازدید از برخی پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی و خدماتی و برگزاری نشست خبری در پایان سفر از مهمترین برنامه‌های سفر یک‌روزه رئیس جمهور به چهارمحال و بختیاری است.

رئیس جمهور را در این سفر وزرای کشور، جهاد کشاورزی، نیرو، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، آموزش و پرورش، بهداشت، صمت معاون اجرایی و رئیس دفتر رئیس جمهور همراهی می‌کنند.‌

در حال تکمیل...

 


نظرات